Sparingi naszych ligowych rywali
Dodane przez tadek90 dnia Styczeń 13 2012 01:12:55
 A więc skoro serwis nabrał pełnej sprawności to już teraz po godzinie 00:00 nasz jeden z redaktorów wziął się do pracy i że poświęcił temu ponad godzinkę pracy zrobił dla nas króciutkie podsumowanie przewidywalnych meczy sparingowych naszych rywali z tabeli, a więc nie zostaje nic innego jak zaprosić was do przeczytania oraz komentowania .

Rozszerzona zawartość newsa
 A więc skoro serwis nabrał pełnej sprawności to już teraz po godzinie 00:00 nasz jeden z redaktorów wziął się do pracy i że poświęcił temu ponad godzinkę pracy zrobił dla nas króciutkie podsumowanie przewidywalnych meczy sparingowych naszych rywali z tabeli, a więc nie zostaje nic innego jak zaprosić was do przeczytania oraz komentowania naszych rywali sparingi...

MKS Gogolin zajmujący aktualnie fotel lidera w lidze okręgowej z dorobkiem 38 pkt w rundzie jesiennej rozegra w przerwie miedzy rundami 6 sparingów miedzy innymi z dwoma drużynami "A" klasy (Start Siołkowice Śląskie, Otmęt Krapkowice) trzy sparingi rozegra z IV ligowymi (Skalnik Gracze, Olimpia Lewin Brzeski, Pogoń Prudnik) oraz jeden sparing z III ligą (Start Namysłów).

Widać ze drużyna MKS Gogolin celuje w awans do IV Ligi bo wybrała sobie bardzo trudnych sparingpartnerów w tym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej co z tego wyniknie przekonamy się już w pierwszym meczu następnej rundy.


Następnym naszym rywalem w lidze którego opiszemy będzie Chemik Kędzierzyn-Koźle po rundzie jesiennej zajmuje II pozycje w lidze okręgowej z dorobkiem 35 pkt zagra on pierwszy sparing z drużyną z IV ligi a mianowicie jest nią drużyna z Źlinic tamtejszy Orzeł, następnym przeciwnikiem Chemików będzie drużyną z "A" Klasy KS Slawięcice, tak więc małe derby sparingowe, natomiast po tym meczu 11.02. chemicy zmierzą się z okręgowym zespołem z I grupy LZS em Kup następnym przeciwnikiem z którym zmierzy się drużyna z Koźla będzie Polonia Głubczyce występująca na co dzień w IV Lidze. W przed ostatnim meczu zmierza się z Małapanew Ozimek drużyną występującą w Lidze Okręgowej I Grupy a także w ostatnim swoim sparingpartnerem Chemika Kędzierzyn - Koźle będzie drużyna występująca w Lidze Okręgowej regionu Katowickiego LKS 1908 Nędza.

Nasza kolejny rywal jest drużyną która zajmuje obecnie 3 pozycje w tabeli z dorobkiem 31 pkt jest nią Racłavia Racławice Śląskie, która rozegra jak na razie jeden mecz z IV ligową Polonia Głubczyce i to jest tylko przewidywalne.

Skalnik Tarnów Opolski drużyna obecnie uplasowała się na V miejscu w tabeli Ligi Okręgowej z dorobkiem 25 pkt rozegra ona tylko jeden sparing z drużyną Małapanew Ozimek z Ligi Okręgowej  Grupy I, jednak do ustalenia wszystkich sparingów jeszcze czas, i nie wszystkie drużyny mają jeszcze ustalony harmonogram sparingów.

Nasza miejscowa drużyna Naprzód Ujazd - Niezdrowice przewiduje jak na razie tylko jeden sparing w Lutym z drużyną ze Sławięcic tamtejszym KS Sławięcice. Natomiast na pierwsze zajęcia treningowe do kolejnej rundy Naprzód wybiegnie najprawdopodobniej 17 Stycznia.

Drużyna Walec tamtejszy LZS drużyna z VI lokatą i dorobkiem 24 pkt nie ma na razie w planach żadnych sparingów.

Unia Krapkowice zajmująca na czas aktualny 7 miejsce z dorobkiem 23 oczek punktowych rozegra sparing na obecna chwile tylko z Polonia Głubczyce grającą na czas aktualny w IV Lidze.

Victoria Cisek z dorobkiem 21 oczek punktowych plasuje się na ósmej lokacie w tabeli. Rozegra w rundzie przygotowawczej dwa sparingi z LZS Racławiczki i KS Sławięcice . Oba Kluby występujące w "A" Klasie.

Unia Tułowice zajmująca 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 pkt również rozegra dwa sparingi z Polonia Nysa występującą aktualnie w IV Lidze oraz Pogonią Łosiów grającą na co dzień w "A" Klasie.
 

LZS Kałków zajmujące 10 miejsce w naszej tabeli z dorobkiem 18 pkt rozegra sparing z A-klasową drużyną Atom Grądy-Goświniowice.

drużyna z Kędzierzyna - Koźla tamtejsza Odra zajmująca 11 miejsce z 14 pkt rozegra sparing z drużyną z "A" Klasy KS Sławięcice.

Drużyna GKS Grodków średnio radząca sobie w naszej lidze zajmuje 12 miejsce z 13 pkt  rozegra aż siedem sparingów i to nie obojętnie jakich m.in: Skalniak Gracze występujące na co dzień w IV lidze, Lewin Brzeski także w IV Lidze oraz rozegra sparingi z Pogonią Łosiów występującą w "A" Klasie, Spartą Ziebiecice, Sokołem Niemodlin, Ogniskiem Przeworno (Wszyscy "A" Klasa) oraz z jedną drużyną występującą w Lidze Okręgowej LZSem Mechnice.

LKS Rusocin zajmując miejsce 13 w naszej ligowej tabeli z dorobkiem 13 pkt rozegra sparing z IV Ligową Polonia Nysa.

Unia Głuchołazy grająca w tym sezonie nie najlepiej zajmuje 14 lokatę w tabeli z dorobkiem 11 pkt rozegra mecz z IV ligowym Czarni Otmuchów i A klasowym Atom Grądy-Goświniowice.

Burza Lipki zajmująca przed ostatnia lokatę w tabeli z dorobkiem 10 pkt rozegra sparing z Victoria Kościerzyna i LKS Rybna  występującymi drużynami na co dzień w Lidze Okręgowej.

Orzeł Olszanka zajmująca ostatnie miejsce w tabeli, iż 16 lokatę z dorobkiem 10 oczek punktowych rozegra jak na razie jeden sparing z Victorią Kościerzyna.

Żródło: OpolskaLiga.pl/Własne